Taratatu pożyczka do 1500 zł na 6 m-cy

Proces rejestracji w Taratatu i złożenia wniosku o pożyczkę wymaga weryfikacji Twojego adresu email oraz numeru telefonu. W trakcie weryfikacji dokonamy również weryfikacji Twojej sytuacji majątkowej w BIK S.A. oraz BIG Infomonitor S.A. Przed zawarciem umowy konieczne jest również potwierdzenie Twojej tożsamości za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego 1 zł. Przelew musi być wykonany z Twojego rachunku bankowego, tego samego, na który chcesz abyśmy wypłacili Ci pożyczkę.

Po dokonaniu weryfikacji kwota przelewu weryfikacyjnego jest zwracana na Twoje konto przez operatora płatności Blue Media S.A.

Wszelkie dokumenty niezbędne do zawarcia umowy zostaną przesłane na Twój adres email oraz udostępnione Ci w profilu który założysz rejestrując się w taratatu.

Podpisanie umowy następuje poprzez udzielenie FinGO Capital S.A. (właścicielowi marki taratatu ) pełnomocnictwa do zawarcia umowy w Twoim imieniu.

Stroną umowy pożyczki jest FinGO Capital S.A. Taratatu jest jedynie marką pod którą pożyczki te są oferowane konsumentom.

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 1 000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 6 miesięcy, oprocentowanie 8,00%, prowizja przygotowawcza 25% kwoty kapitału (250 zł), prowizja administracyjna 30% w skali roku (150 zł), RRSO – 257,16%, Całkowita kwota do zapłaty 1 423,46 zł (stan na dzień 02-11-2021).

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: biuro@pozyczka-prywatna.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności