Pożyczki prywatne pozabankowe do 25000 zł na 24 miesiące

Pożyczki prywatne pozabankowe to produkt finansowy oferowany nie tylko dla osób, które nie maja zdolności kredytowej, ale także dla osób zadłużonych, borykających się z egzekucjami komorniczymi czy wypowiedzianymi kredytami bankowymi. Osoby takie często starają się na własną rękę znaleźć skuteczną formę wyjścia ze swoich problemów finansowych, ale niestety radykalna polityka kredytowa prowadzona przez dzisiejsze banki całkowicie im to uniemożliwia. W takim wypadku, jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy zajmującej się udzielaniem szybka pożyczka.

Możesz też skorzystać z wybranej oferty pożyczki ratalnej:

Oczywiście, nie oznacza to, że firma pożyczkowa jest rozwiązaniem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla konsumentów znajdujących się w trudnej sytuacji, wprost przeciwnie. Po pierwsze, oprocentowanie kredytów bankowych jest obecnie wysokie, i tak naprawdę nie ma dużych różnic pomiędzy kredytem w banku a pożyczki pozabankowe prywatne lub prywatne pożyczki. Po drugie, dostęp do kredytów udzielanych przez banki został znacząco utrudniony, przez co spora część potencjalnych konsumentów de facto nie ma możliwości skorzystania z usług banku. Po trzecie wreszcie, dzisiejsze banki prowadzą politykę nieprzyjazną dla klienta: często wystarczą przejściowe problemy finansowe, skutkujące trudnościami w spłacie kredytu, i już konsument może spodziewać się wypowiedzenia umowy przez bank.

Oferowany na stronie wniosek dotyczy pożyczki na minimalny okres 61 dni a maksymalnie na 90 dni. Minimalne RRSO wynosi 0% a maksymalne RRSO wynosi 885,4%.
Przykład reprezentatywny dla pierwszej pożyczki: 1300,00 zł, czas zwrotu 61 dni. Prowizja wraz z oprocentowaniem oraz opłatą przygotowawczą: 0,00 zł. Całkowita kwota do spłaty: 1300,00 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 0%
Przykład reprezentatywny dla kolejnej pożyczki: 1300,00 zł, czas zwrotu 61 dni. Prowizja wraz z oprocentowaniem oraz opłatą przygotowawczą: 852,70 zł. Całkowita kwota do spłaty: 2152,70 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 774,6%

Wydaje się, że w kontekście tych faktów warto nieco uważniej przyjrzeć się takim rozwiązaniom, jak pożyczki pozabankowe.

Najważniejsze atuty pożyczek pozabankowych.

Oczywiście, na pierwszym miejscu należy wymienić tutaj brak sprawdzania BIK. Jak wiadomo, BIK to prawdziwa zmora dla wielu konsumentów: wystarczy jeden niezapłacony mandat lub poślizg w zapłacie rachunku za prąd, i już nasze nazwisko zostaje nieusuwalnie wpisane na „czarną listę”. W takim wypadku, pozostaje nam po prostu korzystać z takich rozwiązań, jak pożyczki gotówkowe prywatne. Znajdziemy je oczywiście w ofercie firm pozabankowych. Kolejnym rozwiązaniem są rzecz jasna pożyczki pod zastaw i prywatne pożyczki pod zastaw. Przy tym jeszcze raz warto zaznaczyć, że szybka prywatne pożyczki dla zadłużonych i kredyty pozabankowe , czy to w firmie pozabankowej czy w ramach umowy prywatnej wcale nie jest rozwiązaniem dużo bardziej kosztownym, niż kredyt w banku(wystarczy sprawdzić pod tym względem usługi.

Inną ciekawą alternatywą dla trudno osiągalnych kredytów bankowych jest pożyczka z poręczeniem. W tym wypadku możemy spodziewać się, że oprocentowanie będzie jeszcze niższe, niż ma to miejsce w przypadku standardowych produktów pożyczkowych oferowanych przez firmy pozabankowe. Wynika to z prostego faktu, że pożyczka z gwarantem jest z punktu widzenia pożyczkodawcy umową o wiele mniej ryzykowną, niż standardowe rozwiązania.

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: biuro@pozyczka-prywatna.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności