Wonga pożyczka 1500 zł na 61 dni lub 20000 na 60 m-cy

Wonga to firma, która w naszym kraju działa od stosunkowo niedawna, jednak dzięki świetnej kampanii reklamowej już stała się znana i ceniona przez wiele osób. Co jeszcze bardziej interesujące, chyba jako jedyna spośród wielu parabanków oferuje pożyczkę nawet w minimalnej wysokości 50 złotych – co jest korzystne dla wielu osób, które potrzebują właśnie takiej sumy na przykład na tydzień, a nie mają nikogo bliskiego, kto mógłby tyle pożyczyć lub nie chcą już nikogo innego o to prosić. W większości parabanków minimalna kwota pożyczki to 300 złotych, a czemu mamy później płacić większe oprocentowanie, jeśli potrzebujemy tylko 50 zł?

wonga

Wonga specjalizuje się w udzielaniu pożyczek-chwilówek. To firma znana nie tylko u nas, lecz również w innych krajach na świecie – przede wszystkim w Wielkiej Brytanii. Jest to firma na tyle ceniona przez klientów i specjalistów, że otrzymała specjalne wyróżnienia. Jest laureatem nagrody Jakość Obsługi 2015 oraz finalistą National Customer Service Award 2010. Firma pojawiła się na rynku w roku 2007 i od tego czasu udzieliła już ponad 7 milionów pożyczek! Wonga to gwarancja bezpieczeństwa dla klientów oraz ich danych osobowych, a także przejrzystości wszelkich umów i regulaminów – bardzo dokładnie informuje bowiem o wszystkich aspektach współpracy z nią.

Tak naprawdę Łonga to chyba jedyna instytucja finansowa w tej branży, która pozwala na określenie kwoty pożyczki co do złotówki! Nie każdy jednak może zostać jej klientem – bardzo uważnie bowiem sprawdza zdolność kredytową swoich potencjalnych kredytobiorców. Pożyczka Wonga udzielana jest jednak i tak niezmiernie szybko – decyzja o przyjęciu wniosku lub jego odrzuceniu pojawia się już po kilkunastu minutach od jego złożenia!

No właśnie – w jaki jednak sposób złożyć ów wniosek i ubiegać się o pożyczkę? Wystarczy do tego internet! Wypełniamy wniosek, wpisując do niego swoje dane osobowe, a następnie – jeśli jesteśmy nowymi klientami parabanku – musimy uiścić opłatę weryfikacyjną. Nie trzeba się jednak niczego obawiać – jej wysokość to jedynie 1 grosz. Ile możemy pożyczyć?

Jako nowi klienci maksymalnie 1500 złotych. Z każdą kolejną pożyczką możliwa kwota będzie jednak wzrastać – maksymalnie to 3000 złotych. Na spłatę mamy nawet 60 dni. Warto również zapoznać się z innymi ciekawymi propozycjami, jakie oferuje Wonga – raty spłacane przez 12 miesięcy, albo inne promocje dla stałych klientów.

Wonga to z pewnością dobry pomysł!

Reprezentatywne przykłady:

  • Pożyczka ratalna – powyżej 61 dni

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 391,1%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 500 zł, całkowita kwota do zapłaty 649,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 149,50 zł (w tym: prowizja 149,50 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 60 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.04.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wejdź na stronę i złóż wniosek o pożyczkę na wonga pl

 

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności