Super Rata pożyczka do 6000 zł na 30 m-cy

Super Rata – pożyczaj małe kwoty na raty. Parabanki w Polsce cieszą się rosnącą popularnością nie bez powodu – każdy czasem potrzebuje bowiem gotówki, a one pozwalają pożyczać pieniądze szybko i bez zbędnych formalności. Wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, choć oczywiście w niektórych przypadkach istnieje też możliwość zaciągnięcia długu telefonicznie lub przez SMS.

Zwykle jednak chwilówki pożyczane są na krótki czas – a gdy pożyczamy na przykład 3000 złotych na 30 dni, możemy mieć potem problem ze spłatą zobowiązania.

Super Rata

SuperRata udziela pożyczek o wartości od 1000 złotych do 6000 złotych. To mało i dużo jednocześnie. Sporo, jeśli wydarzyło się coś nagłego i musimy natychmiast zdobyć gotówkę. Równie dużo, jeśli mielibyśmy ją spłacić niebawem. Jednakże firma pozwala klientom na wybór ilości dogodnych dla nich rat – można rozłożyć dług na 12 lub nawet 30 części! Wówczas pożyczona suma to naprawdę niewiele, gdy przychodzi do jej spłaty.

O wiele wygodniej jest pożyczać takie stosunkowo niewielkie kwoty na dłuższy okres czasu – wówczas cały dług jest rozkładany na raty, które o wiele łatwiej uregulować. Dokładnie w ten sam sposób myśleli twórcy parabanku Super Rata!

Super Rata jest jest nowym produktem niezwykle cenionej i powszechnie znanej marki SuperGrosz.

Nie narzuca ona kredytobiorcom konieczności jednorazowej spłaty zobowiązania – swój dług mogą podzielić na dłuższy okres czasu, jeśli tylko tak im wygodniej. To bardzo rozsądne podejście do klienta, bowiem firma jednocześnie chce pomagać, ale i co naturalne odzyskać swoje pieniądze. Nie leży zatem w jej interesie zwlekanie z terminową spłatą zobowiązania przez kredytobiorcę. Lepiej nieco poczekać, ale otrzymać całą sumę. Tym bardziej, że dla klientów oznacza to same korzyści!

Jednocześnie proces udzielana pożyczki jest także bardzo wygodny dla klienta. Wystarczy zarejestrować się na stronie firmy, a następnie wypełnić krótki wniosek, wpisując swoje podstawowe dane osobowe i informując jak dużą kwotę i na jak długo chcemy pożyczyć. Wniosek jest szybko rozpatrywany, a w razie pozytywnej odpowiedzi pieniądze szybko trafiają na konto klienta. Pożyczka Super Rata to dogodny w zaciąganiu, jak i w spłacie kredyt dla każdego.

Warunkiem udzielenia pożyczki ratalnej jest uzyskanie pozytywnej oceny zdolności kredytowej. Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: całkowita kwota pożyczki 2000 PLN, czas obowiązywania umowy: 12 miesięcy, spłata w 12 ratach miesięcznych po 267,50 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10 % rocznie, całkowity koszt pożyczki 1209,98 zł  w tym: prowizja 1100 zł, odsetki 109,98 zł. Całkowita kwota do zapłaty 3209,98 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 156,1% (stan na dzień 28.06.2016 r.).

 

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności