Provident pożyczka ratalna do 15000 zł na 3 lata z dostawą do domu

Choć nie wszyscy w Polsce lubią korzystać z usług parabanków, mimo wszystkie powstają one licznie i przyciągają mnóstwo klientów. By wybrać najlepszy, warto zatem nie tylko sprawdzić co może zaoferować, lecz również jak wiele osób już mu zaufało.

provident

Bez wątpienia zarówno pod jednym, jak i drugim względem Provident – jeden z najpopularniejszych parabanków, jest wart zainteresowania Polaków. To jeden z najpopularniejszych parabanków, a w dodatku jego oferta jest bardzo interesująca!

W Promocji mogą wziąć udział wyłącznie Nowi Klienci, którzy w czasie promocji zawarli z umowę pożyczki: będącej Pożyczką Miesięczną na Konto lub Pożyczką Miesięczną w Gotówce lub inną pożyczką będąca w ofercie spłacaną w ratach miesięcznych; spłacanej w 3, 6, 12, 18 miesięcznych ratach, o całkowitej kwocie pożyczki w wynoszącej co najmniej 300 zł, ale nie więcej niż 4 000 zł.

Promocja polega na możliwości spłaty Pożyczki bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów pożyczki (prowizji za udzielenie pożyczki, opłaty przygotowawczej, opłaty za elastyczny plan spłat oraz łącznej kwoty odsetek), pod warunkiem:

  • spłaty równowartości całkowitej kwoty pożyczki w jednej płatności w terminie do dnia spłaty pierwszej, miesięcznej raty pożyczki określonej w pierwotnym harmonogramie spłat pożyczki jednak nie wcześniej niż w terminie 15 dni od daty zawarcia umowy pożyczki miesięcznej w gotówce lub 22 dni od daty zawarcia umowy pożyczki miesięcznej na konto,
  • spłaty równowartości kwoty wypłaconej w gotówce lub przelewem na rachunek w jednej płatności wraz ze złożeniem formularza odstąpienie lub wystąpienia od ubezpieczenia, w terminie do dnia spłaty pierwszej miesięcznej raty Pożyczki określonej w pierwotnym harmonogramie spłat pożyczki jednak nie wcześniej niż w terminie 15 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej w Gotówce lub 22 dni od daty zawarcia umowy Pożyczki Miesięcznej na konto.

Promocja nie dotyczy Umów pożyczek spłacanych w tygodniowych ratach oraz pożyczek zawartych przez Internet

——————————————————————————————————————————————

Gdy mowa o udzielaniu pożyczek pozabankowych, na pewno Provident należy do najbardziej znanych firm na rynku. Firma bowiem istnieje na świecie od ponad stu lat zajmując się właśnie udzielaniem pożyczek. Pożyczki w tej firmie przez klientów określane są jako niezwykle łatwe do uzyskania i jednocześnie bardzo wygodne do spłaty.

Pożyczki bowiem można spłacać w systemie tygodniowym, wówczas co tydzień należy wpłacić określoną kwotę na konto firmy lub do rąk przedstawiciela terenowego, w zależności od wybranej opcji.
provident

Dla niezwykle dużej ilości klientów to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ mają w ciągu miesiąca dochody z różnych źródeł, i taki sposób spłaty jest dla nich wygodniejszy niż jedna, wyższa miesięczna rata. Minimalna kwota pożyczki, o jaką można się starać to 300 złotych, i zazwyczaj to doradca klienta firmy ocenia, czy kwota o jaką klient wnioskuje może mu zostać udzielona.

Oczywiście dzisiaj z oferty firmy można skorzystać także online, wystarczy jedynie odwiedzić ich stronę internetową Prowident.

Provident raty – co ciekawe – jako jeden z nielicznych parabanków oferuje możliwość spłaty pożyczki w systemie tygodniowym. To o tyle pomocne, że często ciężej jest zaoszczędzić jednorazowo całą sumę, a pieniądze mogą powoli znikać z naszego konta.

Spłaty tygodniowe pozwalają na systematyczne regulowanie należności, przy czym portfel wcale nie pustoszeje – instytucja finansowa wie zaś, że klient jest wypłacalny i poradzi sobie z należnością. Jeśli nawet ostatnia część nie zostanie spłacona w terminie, dodatkowa opłata nie będzie zaś wysoka, bowiem większa część pożyczki Provident została spłacona.

Prowident pozwala spłacać należność zarówno na konto firmy, jak i do rąk przedstawiciela terenowego – oznacza to, że nawet osoby, które mają problem ze stałym dostępem do internetu lub średnio znają się na nowych technologiach, mogą skorzystać z oferty parabanku i skorzystać z możliwości tygodniowej spłaty ratalnej.

W takim systemie, jaki oferuje Provident, raty są zresztą małe – a zatem poradzi sobie z nimi nawet osoba o średnich zarobkach. By zaciągnąć pożyczkę można skontaktować się z pracownikiem firmy osobiście, albo wnioskować o kredyt online – w zależności, jak jest nam wygodnie. Zresztą, Provident wpadł na dużo więcej promocji – pewnie właśnie dlatego jest tak popularny!

Na przykład koszty pożyczki mogą zostać wliczone w koszty prowadzonej działalności gospodarczej, a gdy klient nie daj Boże umrze, jego dług zostaje anulowany. Wszystko przy prawdziwym minimum formalności oraz przy ewentualnej pomocy – każdy klient może bowiem skorzystać z usług Osobistego Prawnika dla Firm.

Nowa promocja pożyczki Provident

Chwilówka Provident jest na tyle popularna, a firma na tyle dba o swoich klientów, że co jakiś czas zaskakuje ich nowymi, ciekawymi promocjami.

I tak nowi klienci, którzy zawierają z firmą Pożyczkę Miesięczną na Konto, bądź Pożyczkę Miesięczną w Gotówce, albo dowolną inną, jaką spłaca się w miesięcznych ratach, mogą skorzystać z możliwości spłaty długu bez dodatkowych kosztów – czyli między innymi nie płacą za odsetki oraz prowizję).

Oczywiście, jest kilka warunków – między innymi pożyczka nie może być mniejsza niż 300 ani większa niż 4000 złotych – jednak mimo całego regulaminu, jest to pomysł godny uwagi, wyrażający troskę o klienta, jaka cechuje Provident Polska.

 

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności