MonedoNow nowy produkt Kreditech pożyczka do 10000 zł

MonedoNow jest firmą na miarę XXI wieku – jej główną zaletą jest dostosowywanie ofert do konkretnego klienta, biorąc pod uwagę zarówno jego potrzeby, jak i możliwości. Jednocześnie firma w większej swej części jest zautomatyzowana, co sprawia, że potrafi w krótkim czasie obsłużyć tysiące klientów. Nie musimy czekać w kolejkach, martwić się czy otrzymamy kredyt i czy będziemy w stanie później sprostać własnym zobowiązaniom.

Monedo Now pomaga podjąć decyzję w sprawie kredytu, by rozwiązanie zadowalało obie strony, ale ostateczna decyzja – również wysokość spłacanych rat – zależy od klienta. Warto zapoznać się ze szczegółami tej niezwykłej oferty!

Monedo – pożyczki i opinie o nich. MonedoNow na polskim rynku zastąpiło popularną firmę Zaimo.

Spółka, która wprowadziła na rynek MonedoNow jest znana również z takich marek jak Pandamoney czy Kredito24.

Wszystkie te marki są cenione przez klientów nie bez powodu – jasne zasady, dogodne terminy spłat oraz dbałość o klienta spowodowała, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z oferty. Monedo jest jednak firmą jeszcze bardziej niezwykłą, która wprowadza zupełnie nowoczesne rozwiązania – idealnie pasujące do współczesnego życia i nowoczesnych ludzi.
Proces aplikacji w firmie jest bardzo krótki, a pieniądze równie szybko trafiają na konto potrzebującego klienta.

Firma zadbała o zastosowanie najnowszych technologii oraz zatrudniła prawdziwych specjalistów – wszystko działa zatem sprawnie i oczekiwanie na pieniądze jest dużo krótsze niż w innych parabankach. Wszystko można zrobić przez internet – który zastępuje bezpośredni kontakt i który ułatwia życie nie tylko klientom, ale również pracownikom firmy.

Formalności są ograniczone do minimum, a zaawansowane mechanizmy pozwalają na szybkie przetwarzanie danych. Technologie te pozwalają na sprawdzanie zdolności kredytowych potencjalnych klientów i dostosowują ofertę do ich możliwości – jednakże później zebrane dane nie są przechowywane, a zatem nie trzeba się obawiać o ich bezpieczeństwo.

Poza tym samo wygenerowanie oferty dla klienta nie oznacza wcale, że musi on ją przyjąć – dopiero wówczas może zastanowić się nad wszystkimi szczegółami oferty i sprawdzić czy podoła spłacie. Wszystkie opłaty są już uwzględnione – firma stawia bowiem na szczerość i uczciwość.

Monedo – pożyczka nowoczesna. Sama oferta jest zresztą naprawdę interesująca – opracowana w oparciu o zebrane o nas dane. Odbywa się to w ten sposób, że zainteresowany klient podaje kwotę, którą jest w stanie miesięcznie płacić. Następnie firma przygotowuje dla niego specjalną ofertę – uwzględniając jego możliwości.

Proponuje mu pożyczkę na określoną kwotę i określony czas, lecz którą klient może jednocześnie dowolnie modyfikować przed ostatecznym zatwierdzeniem.
Wysokość miesięcznej raty nie może być niższa niż 25 złotych – jednak to naprawdę niewiele. Tym bardziej w porównaniu z innymi parabankami. To naprawdę świetna oferta dla każdego!

Reprezentatywny przykład pożyczki: kwota: 3000 zł, okres pożyczki: 6 m-cy, opłaty: 815 zł, odsetki: 63 zł, razem do spłaty 3878 zł (po 646,33 zł miesięcznie) – RRSO: 250%

 

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności