HapiPożyczka ratalna 15 000 zł na 36 m-cy

HapiPożyczka – by na Twojej twarzy pojawił się uśmiech. Życie bywa nieprzewidywalne – niestety, na naszej drodze pojawiają się czasem szczęśliwe wydarzenia, a czasem przeszkody. Jeśli chodzi o kwestie finansowe, można rozwiązać problem między innymi przez zgłoszenie się do parabanku.

Jest to opcja o tyle lepsza niż w przypadku zgłoszenia do tradycyjnego banku, że instytucje finansowe zwane parabankami zwykle działają szybciej i sprawniej, przy jednocześnie dużo krótszym okresie weryfikacji wniosku i mniejszej ilości formalności.

Ile można pożyczyć w HapiPożyczki? Nawet 15 000 złotych na 36 miesięcy! Weź pożyczkę teraz i zacznij spłacać nawet za 2 miesiące !

Jednocześnie jednak zawsze stosowane są na tyle dobre zabezpieczenia, by dane klientów były chronione. Hapi Pożyczka to jedna z najlepszych opcji – oferta tej firmy jest bardzo interesująca, a klienci mogą nawet skorzystać z odroczonej płatności!

Czym jest HapiPożyczki i jak z niej skorzystać by być happy?

Hapi Pożyczki to nowa marka Providenta – wielu osobom, które interesują się parabankami zapewne firma ta wiele mówi. Provident jest bowiem bardzo popularny i z jego usług korzysta mnóstwo osób. Pożyczka Happy umożliwia zaciągnięcie kredytu nawet na 24 miesiące!

Jest to zatem nie tylko oferta chwilówek, lecz również i pożyczek długoterminowych, które są wyższe, ale które w dłuższym okresie czasu o wiele łatwiej spłacić.

Warto zaznaczyć, że parabank nie pyta o cel udzielenia kredytu – sami wiemy, czy potrzebujemy pieniędzy, czy nie i na co chcemy je wydać. Można równie dobrze zakupić nową lodówkę, jak i wybrać się na szalony weekend z przyjaciółmi do innego kraju – pozostaje to kwestią klienta.

Wielką zaletą firmy Hapi Pożyczki jest wysoki współczynnik udzielania pożyczek – to znaczy, że większość osób pozytywnie przechodzi weryfikację i może otrzymać wymarzony kredyt. Jak się za to zabrać?

Najpierw trzeba skorzystać z umieszczonego na stronie firmy Hapi Pożyczka kalkulatora, wybierając ilość funduszy oraz okres czasu, na jaki chcemy zaciągnąć dług. Następnie trzeba przejść system potrójnej weryfikacji, przygotowany specjalnie po to, by chronić dane klientów parabanku.

Potwierdzamy zatem swój adres e-mail, swój numer telefonu komórkowego, a także rachunek bankowy, przy czym to ostatnie odbywa się poprzez przelanie 1 złotego opłaty weryfikacyjnej – kwota ta jednak zostanie szybko zwrócona, gdy weryfikacja przebiegnie pomyślnie. Później czekamy już tylko na przelew i… możemy się cieszyć otrzymanymi pieniędzmi!

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki – 2000 zł; łączna kwota odsetek – 114,41 zł; prowizja – 753,6 zł; roczna stopa oprocentowania – 10%; czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy; wysokość miesięcznych rat: 239 zł; całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta – 2868 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania – 95,73%; całkowity koszt pożyczki – 868,01 zł (wg stanu na dzień 1 lipca 2016 r.). W wybranych przypadkach maksymalna prowizja może wynieść 84,48% kwoty pożyczki, a maksymalne odsetki 10% w skali roku.

 

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności