Kredyty dla firm

Kredyty dla firm – dla kogo i jaką kwotę można pożyczyć? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Nie martw się. Istnieje wiele produktów bankowych przeznaczonych dla przedsiębiorców, dzięki którym możesz sfinansować wszystkie cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Kredyty firmowe gotówkowe stanowią dobre źródło pieniędzy, jeśli chcemy spłacać swoje zobowiązania w ratach, w dłuższym czasie. Kredyt mogą uzyskać nawet firmy działające krótko na rynku, startupy i niewielkiej rodzinne przedsiębiorstwa.

Prezentujemy najkorzystniejsze, tanie i funkcjonalne kredyty firmowe:

  • Monify – do 150 000 zł na 12 m-cy
  • LoanMe B2B – pożyczka do 7 000 zł na 62 tygodnie
  • Janvest – pożyczka do 5 mln
  • Ascot Finance – ekspresowa pożyczka biznesowa od 50 000 zł,
  • KredytMarket – internetowa platforma finansowa, stworzona przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców, która udziela online krótkoterminowych kredytów na działalność gospodarczą.
  • Aasa Biznes, do 10 000 zł na 24 m-ce, już od 1 dnia prowadzenia działalności,
  • Visset, do 4000 zł na 30 dni z opcją przedłużenia,
  • Finiata – pożyczka pod faktury

Wielu przedsiębiorców nawet nie stara się uzyskać kredytu. Obawiają się, że działają na rynku zbyt krótko, że nie mają wystarczająco dużych obrotów… Prawda jest jednak taka, że wiele z firm banków, których oferty polecamy, przyznaje kredyty firmowe oraz pożyczki firmowe już od pierwszego dnia działalności przedstawionym poniżej zestawieniu znajdują się zarówno kredyty dla firm na start jak i kredyty dla przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku. W naszym zestawieniu kredytów firmowych można znaleźć zarówno kredyty i pożyczki na niewielkie kwoty, już od 1000 zł, aż po kredyty sięgające kilkuset tysięcy złotych. W zależności od potrzeb, można wybrać oferty z odpowiadającym nam okresem spłaty zobowiązań: od miesiąca do roku. Zestawienie zostało przygotowane w ten sposób, że można łatwo znaleźć oferty dopasowane do naszych potrzeb. Wystarczy przy pomocy suwaka wybrać sumę, którą chcemy pożyczyć i okres kredytowania, a ukażą się nam wszystkie pasujące oferty.

Wszelkie materiały, informacje, pliki, rysunki, zdjęcia itp. dostępne w na www.pozyczka-prywatna.pl nie mogą być publikowane i redystrybuowane bez pisemnej zgody Copyright Właściciel: Adam Durzyński ADNET MEDIA BUSINESS SP. Z O.O. KRS 0000868789 NIP 7773367574 kontakt: [email protected] Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie. Polityka Prywatności